Чиликов: Честитя победата на Левски! Заслужена е

Помощник-треньорът на Ботев (Пловдив) Георги Чиликов обяви, че неговият тим заслужено е претърпял поражение при визитата си на Левски. Сините спечелиха с 2:1 след гол на Луис Педро в 93-та минута, а след срещата Чиликов заяви:

"Честитя победата на Левски! Заслужена е. Бяха по-мотивираният и по-желаещ победата отбор. Дали ще загубиш в 93-та минута или по-рано, няма значение. Голът се печеше.

Трябва да сме концентрирани през всичките 90 минути. Смешно е да говорим за напрежение. В крайна сметка е удоволствие да играеш на "Герена". За седмица изиграхме три мача и не издържахме физически. Това е истината.

Те биха над 10 удара от далечно разстояние. Това означава, че халфовете и защитниците ни са стояли на далечно разстояние", каза помощникът на Вили Вуцов.