Реал загуби от Фиорентина, фалшив Роналдо на терена (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

Европейският клубен шампион Реал Мадрид загуби от Фиорентина с 1:2 в контролна среща, която се игра в полската столица Варшава.
Реал загуби от Фиорентина, фалшив Роналдо на терена
"Кралският клуб" започна страхотно и още в 4-ата минута Кристиано Роналдо се разписа.

Марио Гомес с глава възстанови равенството в 27-ата минута, реализирайки във вратата на новото попълнение на "белия балет" Кейлор Навас.
В 69-ата минута Маркос Алонсо донесе победата на италианците, въпреки че голът може да се счита и за автогол, тъй като топката се удари в Начо и влетя в мрежата.
До края нови попадения не паднаха и „виолетовите” се поздравиха с успеха.
В шоумача имаше и прелюбопитен момент. Фен се появи на терена в екип на Роналдо и се опита дори да вземе участие в срещата, но беше отстранен. Фалшификатът не беше забелязан веднага и дори играч на Реал изпълни корнер, докато той беше на терена, но се наложи преиграване на ситуацията.
РЕАЛ МАДРИД - ФИОРЕНТИНА 1:2

Реал Мадрид: Навас, Арбелоа (Васкес), Начо, Варан (Рамос), Марсело (Коентрао), Кедира (Медран), Алонсо (Кроос), Ияраменди (Бургуи), Ди Мария, Хамес Родригес (Карвахал), Роналдо (Бензема)

Фиорентина: Нето, Родригес (Егази), Томович (Пичини), Савич, Акуилани (Бриланте), Писаро (Волски), Валеро, Алонсо (Паскуал), Варгас (Лацари), Бабакар (Бернардески), Гомес (Иличич)