Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Фелаини носи успех на Манчестър Юнайтед (видео)

Белгийският халф Маруан Фелаини донесе победата на Манчестър Юнайтед над Валенсия в контролен мач, изигран на "Олд Трафорд", който беше неофициален дебют за новия мениджър Луис ван Гаал пред собствена публика.

Двубоят завърши 2:1 за "червените дяволи", като голът на Фелаини падна в първата минута на добавеното време.

Преди това Флечър беше открил за домакините в 49-ата минута, но испанците стигнаха до 1:1 с попадение на Родриго.

Един от най-интересните моменти бе в 32-ата минута, когато извелият Юнайтед като капитан в този мач Уейн Рууни си спечели дузпа, след като бе фаулиран от Бараган. Ударът на Рууни беше силен, но срещна дясната греда. Стражът на Валенсия Диего Алвес обаче беше усетил посоката и покри ъгъла.

Манчестър Юнайтед - Валенсия 2:1

1:0 - Флечър (49)
1:1 - Родриго (71)
2:1 - Фелаини (90+1)

Стартови състави:

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Крис Смолинг, Фил Джоунс, Рийс Джеймс, Тейлър Блакет, Ашли Йънг, Дарън Флетчър, Андер Ерера, Уейн Рууни, Хаун Мата, Хавиер Ернандес.

Валенсия: Диего Алвес, Антонио Бараган, Николас Отаменди, Рубен Весо, Хави Фуего, Софиан Фегули, Дани Парехо, Хосе Луис Гайа, Андре Гомес, Родриго, Пако Алкасер.

Sportal.bg напомня: Не забравяй, че от септември ти водиш!