ЦСКА (М) спечели с дузпа, Георги Миланов игра едно полувреме

Българският полузащитник Георги Миланов игра едно полувреме за шампиона ЦСКА (Москва) при победата с 1:0 като гост на Мордовия (Саранск) в среща от 2-ия кръг на руското първенство. Родният национал започна като титуляр, но не бе убедителен и на почивката отстъпи мястото си на Витиньо.

"Армейците" стигнаха до победата след гол от дузпа, отбелязан от Сейду Думбия в 79-а минута. Думбия сам изработи 11-метровия наказателен удар и майсторски го превърна в гол.

Победата е втора за ЦСКА и с нея столичани оглавиха класирането на руската Висша лига с пълен актив от 6 точки.

Снимка: "Спорт-Експрес"