Копенхаген се размина с боя от Днипро, но феновете им не (видео)

Отборите на Днипро и Копенхаген завършиха 0:0 в първи мач от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Мачът се игра в Киев, заради неспокойната обстановка в Източна Украйна.

Домакините бяха по-активният тим през целия мач, но гостите успяха да се отърват без гол във вратата си. Не такъв късмет имаха обаче привържениците на датчаните, след като на почивката агитката им бе атакувана от феновете на домакините и се получиха грозни сцени в сектора на гостите.

Заради безредиците началото на втората част се забави с десетина минути. Очаква се заради инцидента Днипро да отнесе солена глоба, а рискуват и по-сериозни санкции от УЕФА.

ДНИПРО - КОПЕНХАГЕН 0:0