Скоро Кристиано ще е на терена, обеща Анчелоти

Скоро Кристиано ще е на терена, обеща Анчелоти

Кристиано Роналдо се възстановява успешно от контузия в коляното и скоро ще се завърне на терена, заяви треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти. Португалският национал може да играе срещу бившия си отбор Манчестър Юнайтед в приятелски мач между двата отбора на 2 август, който ще се проведе в САЩ.

В последните месеци CR7 страдаше от контузия в коляното на левия крак и това му попречи да играе пълноценно на Мондиал 2014, където Португалия отпадна още след груповата фаза.

"Той тренира два пъти днес и като цяло се подготвя много добре самостоятелно. Ще видим в следващите дни дали ще може да тренира с останалите си съотборници и дали ще може да играе срещу Юнайтед. Трябва да бъдем много внимателни с него и с пълното му възстановяване. За момента трябва да останем спокойни", заяви Анчелоти.

Италианецът се надява Роналдо да играе в мача за Суперкупата на Европа срещу Севиля на 12 август.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички