Рома наказа Ливърпул в края (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

Отборът на Рома победи Ливърпул с 1:0 в контролна среща между двата тима играна на "Фенуей Парк" в Бостън, САЩ.
Рома наказа Ливърпул в края с 1:0
Очакваното зрелище така и не се получи и срещата бе на път да завърши без победител, но в последната минута на мача италианците измъкнаха успеха с гол на Бориело.
Рома бе отборът, който създаде повече голови опасности пред вратата на съперника, но пък играчите на "вълците" не бяха особено съсредоточени в завършващата фаза. В същото време пък Ливърпул имаше най-чистата възможност в мача като в 60-ата минута Рики Ламбърт изскочи на добра позиция и отправи опасен изстрел в близкия ъгъл, който обаче бе отразен от вратаря.
Рома обаче издебна своя шанс в последната минута, когато след центриране от корнер Марко Бориело бе оставен да стреля и да отбележи за 1:0 и така да донесе успеха на своя тим.
Следващата контрола на Рома е срещу Манчестър Юнайтед на 26 юли, докато Ливърпул ще играе с Олимпиакос на 28 юли.

РОМА: Скорупски (Лобонц 62), Коул (Калабрези 62), Кастан (Балаша 62), Бенатия (Романьоли 46), Сома (Учан 62), Наинголан (Емануелсон 62), Кейта (Паредес 62), Ляич (Бориело 62), Флоренци, Итурбе (Дестро 46), Тоти

ЛИВЪРПУЛ: Джоунс, Коатес (Агер 61), Кели (Коуди 65), Шкъртел, Енрике (Робинсън 46), Ибе (Сусо 77), Алън (Хендерсън 77), Борини (Чан 15), Лейва, Коутиньо (Филипс 85), Ламбърт (Петерсон 61)