Йоана Илиева след спечелената историческа квота за Париж

Чочев игра едно полувреме при победа на Палермо

Палермо записа нова победа в контролите от предсезонната си подготовка, като надигра с категоричното 6:0 тима на Юрмала. Българският футболист на тима Ивайло Чочев се появи в игра през второто полувреме на двубоя.

Палермо откри резултата още в 10-ата минута от дузпа реализирана от Франко Васкес. След това още две попадения добави Ерос Писано в 22-ата и 29-ата минута.

През втората част "розовите" добавиха още три попадения чрез Милан Миланович в 56-ата, Карлос Ембало в 77-ата и Фабио Драпела в 78-ата минута.

Това е втора поредна победа за Палермо в контролите, след като преди дни тима се наложи с 3:0 над Алпе Адрия.