Потенциалният съперник на ЦСКА се размина с престижна победа (видео)

Аустрия (Виена) и Грьодиг завършиха 1:1 в среща от 1-ия кръг на австрийското първенство. Гостите, които ще са следващият съперник на ЦСКА в Лига Европа, ако "червените" елиминират Зимбру, могат повече да съжаляват за резултата. Те водеха до последните секунди, когато Ола Камара донесе точката на Аустрия. Преди това Даниел Шютц бе дал аванс на Грьодиг в 54-ата минута.

"Няма за какво да съжаляваме. Доволен съм от играта на отбора, още повече предвид факта, че в четвъртък имахме мач от евротурнирите. Играем хубав футбол, а това е най-важното. Определено началото на сезона е добро за нас", коментира след равенството във Виена наставникът на Грьодиг Михаел Баур.

АУСТРИЯ (ВИЕНА) - ГРЬОДИГ 1:1