Икарди блести при разгромна победа на Интер

Интер разгроми с 6:1 нискоразредния Трентино в първия мач от предсезонната си подготовка. Дебют за "нерадзурите" направи привлеченият от Рубин Ян М'Вила, а над всички беше Мауро Икарди, който отбеляза две от попаденията.

Съставът на Валтер Мадзари откри още в 8-ата минута с гол на Джонатан, а до средата на полувремето Икарди покачи резултата на 3:0. С два гола се отчете и младокът Федерико Бонацоли, преди грешка на вратаря Томазо Берни да позволи на Трентино да стигне до почетен гол, дело на Мариоти. Точка на спора постави Жуан Жезус в добавеното време.

ИНТЕР - ТРЕНТИНО 6:1
1:0 Джонатан (8)
2:0 Икарди (23)
3:0 Икарди (26)
4:0 Бонацоли (42)
5:0 Бонацоли (55)
5:1 Мариоти (87)
6:1 Жезус (90)

ИНТЕР: Карисо (Берни 61); Aндреоли (Силвестре 46), Ранокия (Скача 74), Жезус; Д'Амброзио (Скелото 46), Джонатан (Палаци 68), Kузманович (Вентре 61), Оби (M’Вила 61), Додо (Лаксалт 46); Бонацоли (Стефе 61), Икарди (Пушкаш 74)