Фалстарт за Малмьо в Шампионската лига, Стяуа спечели в Норвегия (видео)

Шампионът на Швеция Малмьо изигра слаб мач и не успя да победи гостуващия Вентспилс в първа среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Скандинавците бяха абсолютен фаворит, но направиха доста пропуски, най-вече чрез Амин Назари и Емил Форсберг. Гостите от Латвия се защитаваха хладнокръвно и в крайна сметка постигнаха добър резултат преди реванша следващата седмица.

Стрьомсгодсет отстъпи у дома на Стяуа с 0:1, като единственото попадение за румънците отбеляза Габриел Янку в 49-ата минута.

В друг мач днес Актобе надви като гост Динамо (Тбилиси) с 1:0. Голът за Актобе беше дело на Данило Неко в 51-ата минута.