Славия громи при представянето на тима - нови попълнения блестят с голове (видео+галерия)

Славия победи Сливнишки герой с 6:0 в контролна среща по футбол, преди която "белите" представиха своя състав за новия сезон.

През първото полувреме игра титулярният състав, а след това старши треньорът Милен Радуканов пусна в игра изцяло друг състав, съставен почти изцяло от юноши.

През първата част Славия вкара четири гола. Още в 9-та минута Манзоро центрира и Станислав Генчев реализира с глава. Пет минути по-късно Карлос Фонсека вкара за 2:0 след асистенция на Генчев. Последва попадение и на Мишел Платини в 18-та минта, а към края на полувремето Фернандо да Силва покачи на 4:0.

Славия размаза Сливнишки герой в контрола

След почивката белите продължиха да доминират и в 50-та минута  Иван Вълчанов вкара от дузпа, свирена за нарушение срещу новото попълнение Диего Фераресо , а Александър Александров оформи крайното 6:0 за Славия три минути преди изтичане на редовното време.

СЛАВИЯ - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 6:0

СЛАВИЯ: 1. Пеков(к), 25. Цветомир Панов, 4. Кире Ристевски, 26. Димитър Везалов, 3. Димитър Пиргов, 8. Станислав Генчев, 7. Жерами Манзоро, 11. Мичел Бургзорг, 10. Фернандо да Силва, 33. Карлос Фонсека, 20. Мишел Платини

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ: 12. Мартин Костадинов, 2. Николай Величков, 23. Джоузеф, 4. Александър Дюлгеров, 9. Венцислав Гурков, 10. Ивайло Цветков, 8. Михаил Петров, 7. Кристиян Кочилов, 17. Христо Бангеев, 16. Румен Кереков, 15. Мариян Хаджиев

снимки: Марин Маринов, Sportal.bg