Локо (Пловдив) загуби от новак в Б група

Локомотив (Пловдив) отстъпи с 1:2 на новака в Б група Верея (Стара Загора) в контролна среща, в която новият старши треньор на черно-белите Неделчо Матушев трябваше да се запознае с наличните играчи.

В самия край на първото полувреме локомотивци откриха резултата чрез Георги Вълчев. Той получи пас от Бранимир Костадинов, който пък овладя топката след отнемане на Станко Йовчев. Верейци изравниха през второто полувреме чрез Бирсент Карагарен, който вкара от 5 метра от ляво. След това отборът на Верея игра като равен с равен с елитния си съперник, а Живко Желев можеше да вкара от фаул. Негов удар от фаул се удари в горната греда, а в последната минута Ивайло Евтимов донесе победата на Верея.