Зидан и Санети със суперголове в мач на легендите (видео)

Неостаряващите Зинедин Зидан и Хавиер Санети блеснаха със суперголове в благотворителен мач между легендите на Реал (Мадрид) и Интер, който се изигра пред 58 000 зрители на стадион "Сантяго Бернабеу" и завърши 2:2. Именно с гол на Зидан беше открит резултата в 18-ата минута. Седем минути по-късно Санети с изстрел отдалеч препарира вратаря Буйо за 1:1.

До края на мача с голове се отличиха Иван Перес за Реал в 67-ата и Лампрос Хутос за Интер в 76-ата. В срещата взеха участие футболисти като Павон, Салгадо, Йеро, Фиго, Гути, Карембьо, Саморано, Бутрагеньо, Мориентес, Джоркаеф, Солари, Баджо и др.