Де Йонг защити Зеедорф: В Италия футболът е политика

Де Йонг защити Зеедорф: В Италия футболът е политика

Холандският полузащитник на Милан Найджъл де Йонг се изказа в подкрепа на своя сънародник Кларънс Зеедорф, който по всяка вероятност ще бъде освободен от треньорския пост на "росонерите". Де Йонг се готви с отбора на Холандия за предстоящите световни финали в Бразилия, но коментира ситуацията около пейката на "Сан Сиро".

"Ще уволнят Зеедорф? Знаете, че в Италия футболът е превърнат в политика. За мен Кларънс свърши фантастична работа начело на Милан. Трябва да отбележим, че той работи със състав, който наследи и не бе селектиран от него. Жалко, че не успяхме да се класираме за Лига Европа. Не ни стигна една точка. Сега Кларънс се нуждае от време и едно ново начало", довери холандският национал пред агенция ANP.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички