Славия приключи шампионата с победа (галерия)

Отборът на Славия победи Пирин (Гоце Делчев) в мач от последния кръг на тазгодишния шампионат. "Белите" се наложиха с 2:0, като резултатът можеше да бъде още по-изразителен. Първото попадение реализира Емил Стоев в 23-ата минута, който засече с глава прецизно центриране.

Славия - Пирин(ГД)

Резервата Янис Крабельов покачи на 2:0 в 88-ата минута. Футболистът се разписа с удар от 22-23 метра в долния десен ъгъл на стража на гостите. В самия край на срещата Рангел Абушев направи сериозен пропуск. Състезателят не успя да прати топката в мрежата от няколко метра, независимо че бе оставен сам на чиста позиция. В даденото продължение и Веселин Марчев пропусна да направи резултата класически.

Въпреки че изпитваше сериозни проблеми, отборът да Славия запази мястото си в елита на родния футбол. Пирин пък ще се състезава във втория ешалон.

СЛАВИЯ - ПИРИН ГД 2:0