Нолито потопи Осасуна в Памплона (видео)

сасуна засега е над чертата на изпадащите с 35 точки, но може да бъде изпреварен от Алмерия и Валядолид, които имат по-малко мачове.С два гола на Нолито Селта победи с 2:0 като гост Осасуна в среща от 36-ия кръг на Примера дивисион и вече гледа към участие в евротурнирите.

Нападателят на тима от Виго се разписа преди почивката. Той първо откри в 20-ата минута, а след  оформи и крайния резултат в 34-ата. Така Осасуна утежни задачата си в борбата за оцеляване в елита. Селта пък излезе на осмото място с 46 точки и има математически шансове да се добере до евротурнирите.