Ярмоленко размаха пръст на критиците

Звездата на Динамо (Киев) Андрий Ярмоленко се ядоса на освиркванията по свой адрес по време на вчерашния мач срещу Ворскла. Гостите от Полтава бяха на път да поднесат сензация, като отмъкнат точка от столицата, но с гол на Ярмоленко в 85-ата минута Динамо спечели с 2:1. Веднага след попадението си украинският национал направи жест към част от феновете, с който ги призова да млъкнат.

"През цялото второ полувреме ме освиркваха. на стадиона имаше малко хора и затова чувах добре реакциите на тази група "доброжелатели". Жестът ми беше насочен към тях", каза Ярмоленко след мача.

В класирането Динамо e на трето място с 46 точки. Води Шахтьор (Донецк) с 53 точки, пред Днипро с 50 и мач по-малко.