Славия громи с попадения след почивката

Отборът на Славия разгроми с 4:0 Любимец в мач от 32-ия кръг на "А" група. Янко Сандански (57') и Чавдар Янков (62'), Галин Иванов (77') и Веселин Марчев (80') станаха автори на попаденията.

"Белите" изиграха слаба първа част и логично си навлякоха гнева на феновете. Единствено удар с глава на Радослав Василев и два шута на Чавдар Янков смутиха спокойствието на Радослав Рашков. Гостите пък стигна до положение чрез Георги Вълчев, но резервата Емил Петров се справи.

Отборът на Славия разгроми с 4:0 Любимец

Не така обаче стояха нещата на терена след почивката. В 57-ата минута футболистите на Славия разиграха след изпълнение на корнер, Галин Иванов центрира и Сандански откри резултата.

Пет минути по-късно Янков удвои, след като бе оставен сам срещу вратаря. До края на срещата тези ситуации зачестиха и "белите" продължиха да бележат. В 77-ата минута Янков пусна пас покрай слисаните погледи на защитата на Любимец и Иванов направи резултата класически. 180 секунди по-късно Марчев направи невероятен рейд и се отбеляза четвъртото попадение в двубоя.

снимка: Емона Цончева/Sportal.bg