Рангелов игра цял мач при загуба на Люцерн

Нападателят Димитър Рангелов беше титуляр при загубата на Люцерн с 1:2 като гост срещу Йънг Бойс в среща от 28-ия кръг на швейцарското първенство. Българският национал остана на терена през всичките 90 минути и беше един от най-активните на терена, но не успя да се разпише във вратата на столичани.

Вратарят Давид Цибунг получи червен картон още в четвъртата минута заради нарушение в наказателното поле срещу Рафаел Нацуло. Влезлият в игра страж Лоренцо Буки спаси 11-метровия наказателен удар, бит от Мартинес.

В 25-ата минута Томислав Пулич си вкара автогол и изведе Йънг Бойс напред в резултата. Морено Костанцо реализира второ попадение в самия край на първата част. Гостите достигнаха до почетен гол чрез Ремо Фройлер шест минути преди края на редовното време. В класирането Люцерн се намира на шеста позиция с актив от 39 точки.