Попето вкара красиво попадение в Русия (видео)

Българският нападател на Кубан Ивелин Попов отбеляза попадение при успеха с 2:0 над гостуващия Том в среща от 24-ия кръг на руската Премиер лига. Родният национал удвои аванса на своите в 85-ата минута след красив удар с външен фалц. Преди това Игор Армаш беше открил в полза на домакините (66).

Освен на голмайсторите си тимът на Кубан трябва да благодари и на вратаря си Александър Беленов, който направи изключителен мач. В 66-ата Армаш се възползва от грешка на вратаря Петер Вашек, който изпусна топката след удар с глава. Армаш се разписа от самата голлиния.

В 85-ата атаката започна отдясно, Лоренцо Мелгарехо намери Попето на дъгата, нашият футболист си поведе и с техничен външен фалц излъга вратаря с изстрел от около 15 метра. Това беше четвърто попадение за Ивелин от началото на сезона, като в актива му личат и девет асистенции.

Кубан е девети преди изиграването на всички останали срещи от 24-ия кръг. Том е 13-и.

Снимка: Чемпионат