Левски се наложи над Ботев в дербито на Елитната юношеска възраст

Левски се наложи с 1:0 над Ботев (Пловдив) в дербито на 21-ия кръг в Елитната юношеска група. Двата отбора тотално разочароваха и представиха доста ниско ниво на футбола. Все пак домакините стигнаха до победата в 69-ата минута, когато се разписа дясното крило Стивън Петков.

При това положение Черно море (Варна) се настани отново на 4-ото място, след като се наложи с 1:0 над Черноморец със случаен гол в последната минута на първата част. Велбъжд пък изненада с 1:0 Оскар Ел (София) като гост и напусна последното място в класирането.