Локо (Сф) и Берое разочароваха (галерия)

Отборите на Локомотив (София) и Берое изиграха безличен мач и завършиха при резултат 0:0 в мач от 29-ия кръг на "А" група. Гостите бяха по-активни през първата част, а резервата на "червено-черните" Якосонго Джиби пропусна две чисти възможности в самия край на двубоя.

Домакините започнаха по-активно и в 3-ата минута Румен Трифонов стреля, но ударът му бе слаб и Иван Караджов улови. Постепенно старозагорци изравниха играта и създадоха няколко опасности, но шутове на Салим Керкар, Георги Андонов и Стефан Спировски не намериха целта.

Локомотив (София) - Берое+20

През второто полувреме двата тима продължиха да не впечатляват с представянето си. Маркиньос и Раул не можаха да се разпишат за "железничарите", а Керкар пропусна за Берое.

Най-чистите положения в мача дойдоха в последните десетина минути на мача и бяха създадени от Джиби. В 80-ата резервата отне топката от Владимир Зафиров на аутлинията и стреля, но Караджов спаси. Малко по-късно отново крилото стреля от удобна позиция, но встрани от вратата.

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg