Пирин ГД победи като гост Любимец

Пирин (Гоце Делчев) се наложи с 2:1 над Любимец в мач от 29-ия кръг от "А" група.  Мачът мина в тренировъчно темпо, а младият отбор на Любимец не можа да се ориентира в обстановката. Гостите от Гоце Делчев се приспособиха по-бързо и атаките им бяха по-опасни. В 33-ата минута Марио Близнаков вкара красив гол, засичайки от 10 метра топката от въздуха. Костадин Башов проби и му центрира от дясно. Само три минути по-късно Васил Панайотов удвои аванса на Пирин с диагонален удар по земята от ляво. Влезлият като резерва Георги Стефанов вкара почетното попадение за Любимец две минути преди края на мача след пас на Иван Вълчанов.

ЛЮБИМЕЦ - ПИРИН ГД 1:2

0:1 Близнаков 33
0:2 Панайотов 36
1:2 Стефанов 88