Георги Миланов титуляр при класическа победа на ЦСКА (М)

Отборът на ЦСКА (Москва) разби като гост с 3:0 Анжи (Махачкала) в среща от 22-ия кръг на руската Примиер лига. Сейду Думбия (26 и 51) и Ахмед Муса (76) се разписаха за успеха. Българският полузащитник Георги Миланов започна като титуляр и беше заменен в 74-ата минута, като девет минути по-рано получи жълт картон. Родният национал не се отличи с нищо съществено. Победата доближи "армейците" само на точка от второто място.

В 26-ата минута Думбия засече добро центриране, вратарят се справи с първия удар, но не и с добавката. До края на полувремето не се случи нищо интересно. С началото на втората част дойде и второто попадение за столичани. Отново Думбия се разписа в 51-ата минута след шут в долния десен ъгъл. В 65-ата Георги Миланов фаулира Владимир Бистров и получи жълт картон. В 74-ата нашият футболист беше заменен от Стивен Цубер. В 76-ата Муса се възползва от остър пас от центъра и мигновено насочи покрай вратаря за крайното 0:3.

Снимка: "Газета"