Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Евертън изпревари Тотнъм (видео)

Евертън победи с 3:2 Суонзи на "Гудисън Парк", благодарение на което се изкачи на пето място във временното класиране и направи още една важна крачка по пътя към спечелване на евровиза за следващия сезон. Лейтън Бейнс изведе "карамелите" напред в 20-ата минута, когато изпълни точно дузпа за нарушение на Чико Флорес срещу Рос Баркли. Вилфред Бони изравни в 33-ата минута, след като засече центриране на Ранхел от дясно. След почивката, в рамките на шест минути, Ромелу Лукаку и Рос Баркли дадоха стабилен аванс на домакините. В добавеното време Ашли Уилямс вкара с глава за крайното 3:2.

Това бе шеста поредна домакинска победа за Евертън в Премиър лийг. Благодарение на нея "карамелите" изместиха Тотнъм от петото място.

Суонзи е на 15-а позиция с актив от 29 точки.