Дерменджиев: Не успяхме да мотивираме футболистите

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев определи отпускането като решително за загубата на своя тим с 2:4 от Литекс. Шампионите водеха с 2:0 на почивката, но през второто полувреме допуснаха четири попадения.

"Така е, ние поведохме с 2 гола, имахме още няколко ситуации, но когато се отпуснеш, така се получава, после не можеш да се върнеш в мача. Футболът е такъв и се играе на голове. Аз мисля, че първото полувреме беше добро полувреме, после имаше грешки, които направихме и се случиха много голове.

Имаше отпускане с тези два гола и играта през първото полувреме. Колкото и да говорихме и да се опитахме да ги мотивираме, не стана. Затова се казва, че 2:0 е един от лошите резултати. Много голове влязоха и това са си от наши грешки", заяви Дерменджиев.