Юношите на ЦСКА победиха Ливърпул във Велико Търново

Вчера талантите от Детско-юношеската школа на ЦСКА родени 2000 година постигнаха престижна победа над младите надежди от академията на Ливърпул. Момчетата на треньора Антон Димитров изиграха отличен мач, в който изцяло контролираха действията на терена и триумфираха с 4:2. Срещата бе част от тунира „Проспорт Велико Търново Къп”.

ЦСКА поведе в резултата след точно изпълнена дузпа от Божидар Чуканов в 24-ата минута, а малко преди края на първото полувреме англичаните изравниха. Няколко минути след началото на втората част армейците отново излязоха напред в резултата, като отново Чуканов бе автор на попадението. Набрали инерция столичани пронизаха за трети път вратата на Ливърпул. Този път голът бе дело на Радослав Илиев, като асистенция записа Антонио Кръстев. Секунди след това мърсисайдци върнаха попадението чрез Тарет. Страхотен пробив по левия фланг на Иван Тушев завърши с точен пас и неспасяем удар от страна на Жулиан Манолов. ЦСКА – Ливърпул - 4:2.