Благой Георгиев с тежка загуба в Русия

Рубин (Казан) с бившия национал Благой Георгиев в състава си загуби с 0:3 гостуването си на Локомотив в Москва от 28-ия кръг на руската Премиер лига. Благо започна като титуляр и остана на терена до края на мача. Той получи и жълт картон. Като цяло гостите от Татарстан изиграха много слаб мач и заслужено загубиха.

Магомед Оздоев се превърна в 12-ия играч за домакините, след като си отбеляза автогол в 39-ата минута. След почивката Локо довърши съперника с попадения на Роман Павлюченко в 56-ата и на Александър Самедов от дузпа в добавеното време, което чудесно илюстрира безсилието на тима от Казан в този двубой.