Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Футболистите в Хондурас не се церемонят с нагли фенове (видео)

По брутален начин завърши двубоят от първенството на Хондурас между Депортиво Маратон и Реал Еспаня. В среща-реванш от четвъртфиналите на плейофната фаза домакините спечелиха с 2:0, но отпадат след загуба с 1:4 в първия мач. Това вбеси феновете на Депортиво, които след последния съдийски сигнал нахлуха на терена и се сдърпаха с футболистите на Реал. Един от гостуващите играчи - Марлон Пеня, не остана безразличен към вулгарностите по свой адрес и порази един запалянко с прецизен кунг-фу удар точно в главата.

Ултрасите от домакинската агитка налетяха и на своите футболисти, а хаосът стана пълен, след като и привържениците на гостите се озоваха на терена. Полицията успя да въдвори ред след 10 минути.