ЦСКА с Георги Миланов победи градския съперник Локомотив (видео)

Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) при победата с 3:1 над Локомотив (Москва) в градското дерби от 27-ия кръг на руското първенство. Българският национал се представи на ниво и дори можеше да се разпише в 76-ата минута след самостоятелен пробив, но стреля неточно. Алан Дзагоев откри в полза на ЦСКА в 35-ата минута, но само три по-късно Локомотив изравни чрез Байе Ниасе.

След почивката ЦСКА доминираше и стигна до победата след голове на Зоран Тошич в 56-ата и Бибрас Натхо в 68-ата минута от дузпа. Победата запази шансовете на ЦСКА да се бори за второто място. В момента московските "армейци" са трети с 53 точки, една по-малко от Краснодар, който обаче има и мач по-малко.