Хърватия се класира за четвъртфиналите на Евро 2015

Юношите на Хърватия се класираха за четвъртфиналите на Европейското първенство по футбол до 17 години, което се провежда в България. След като преди два дни балканците победиха с 2:0 нашите момчета, днес надиграха с 1:0 и Австрия и така няма как да бъдат изместени от едно от първите две места в Група "А".

Единственото попадение днес бе дело на Давор Ловрен. Малкият брат на бранителя на Ливърпул Деян се разписа в 52-ата минута. По този начин Хърватия вече има пълен актив от шест точки след първите си два мача и очаква без напрежение последния си двубой от групата срещу Испания.

ХЪРВАТИЯ - АВСТРИЯ 1:0
1:0 Ловрен (52)