Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Студио преди откриващия мач на Мондиал 2026

Думбия бойкотира журналистите до края на сезона

Думбия бойкотира журналистите до края на сезона

Котдивоарският нападател на Рома Сейду Думбия няма да говори с журналистите до края на сезона, съобщава Sky Sport 24. Играчът на Рома е ядосан на медиите заради появилото се в интернет клипче, показващо как той не полага особено големи усилия, докато загрява с останалите резерви на "вълците" преди да се появи в игра в края на мача с Интер, спечелен от "нерадзурите" в Милано с 2:1.

Наставникът на Рома Руди Гарсия обаче твърди, че преди да стъпи на терена бившият голаджия на ЦСКА (Москва) e загрявал в продължение на 15 минути в съблекалнята с треньорския екип на "джалоросите".

В същото време стана ясно, че Думбия е получил травма при победата с 2:0 срещу Дженоа на "Олимпико" (котдивоарецът вкара първия гол в срещата), но все още не е ясно колко сериозна е контузията на 27-годишния нападател.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички