Лудогорец на финал след бой над ЦСКА

Тимът на Лудогорец до 17 години ще играе финал на юношеския турнир "Юлиан Манзаров" в Свищов. Разградчани, водени от треньорите Атанас Димов и Георги Керкелов, победиха ЦСКА с 2:0.

Така след успех със същия резултат над Стяуа във вторник си осигуриха място в битката за трофея. На финала, който започва в 17:00 часа в четвъртък, Лудогорец ще срещне миналогодишния шампион от Черна гора Единство, спечелил с 2:0 срещу Литекс в последна среща в своята група.

В мача срещу ЦСКА двата гола отбеляза Габриел в 12-ата и 20-ата минута. Второто му попадение бе от дузпа, отсъдена за фаул срещу Мехмед.