Етър безкомпромисен срещу Партизан - всички резултати и голмайстори от Северозападната "В" група

Етър победи с 2:0 като гост Партизан (Червен бряг) в двубой от 19-ия кръг на Северозападна В група. През целият мач „болярите“ бяха по-добрият тим, но не стигнаха лесно до успеха. Вината за това бе в многобройните пропуски пред вратата на Кръстев. Първата част ще се запомни само с двете греди – по една за съперниците. В средата на първата част страничният стълб помогна на стражът на домакините, а малко преди почивката ситуацията се повтори на отсрещната врата. Още от началото на втората част гостите вдигнаха оборотите и това моментално даде резултат с попадението на Тихомир Кънев. Съставът на Партизан нямаше сили да отвърне на удара. Търновлии пък пропуснаха рано да си осигурят спокойствие с още голове. Едва в последните секунди на мача Писарев фиксира крайното 2:0. Победата изкачи Етър на второто място в класирането.

Северозападна В АФГ – резултати и голмайстори – XIX кръг

Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)   1:3
0:1-Русев-39 мин, 0:2-Младенов-47 мин, 0:3-Тонев-73 мин, 1:3-Чирпанов-89 мин. /дузпа/.
Ювентус (Малчика) - Янтра (Габрово)   3:0
1:0-Кочев-46 мин, 2:0-Стефанов-79 мин, 3:0-Панков-84 мин..
Спартак (Плевен) - Ком (Берковица)   5:0
1:0-Шопов-32 мин, 2:0-Любомир Тодоров-36 мин, 3:0-Господинов-62 мин, 4:0-Шопов-78 мин, 5:0-Стефан Христов-86 мин..
Бдин (Видин) - Левски (Левски)   0:1