Роналдиньо влезе в 84-ата минута и вкара два гола (видео)

Само преди няколко дни в Бразилия тръгна слух, че Роналдиньо ще сложи край на кариерата си през лятото. 35-годишният магьосник веднага заяви, че това не е истина, а снощи нагледно показа, че за него няма тайни във футбола. Бившият ас на Барселона влезе като резерва в 84-ата минута при гостуването на неговия Керетаро на Америка в мексиканското първенство и за малкото време, прекарано на терена, успя да вкара два гола. Керетаро изненадващо спечели с гръмкото 4:0 и излезе на 8-о място в класирането - на пет точки след лидера Гуадалахара.

Ясер Корона откри резултата в 24-ата мнута, а Онай Пинеда удвои преднината на гостите. В самия край на мача Роналдиньо на два пъти изправи на крака публиката на "Ацтека". В 86-ата минута той завърши светкавична контраатака с попадение отблизо, а в добавеното време простреля стража на Америка с масйторски ъгъл от границата на наказатленото поле.