Приказката продължава за Арминия (Билефелд)

Третодивизионният Арминия (Билефелд) се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на Германия, след като отстрани след дузпи елитния Борусия (Мьонхенгладбах). Редовните 90 минути на "Шуко Арена" завърши при 1:1, а при дузпите домакините бяха по-точни и спечелиха с 5:4.

Така с общ резултат 6:5 Арминия се присъедини към Волфсбург и Борусия (Д), които вече се класираха. Четвъртият 1/2-финалист ще определят Байерн (М) и Байерн (Л).

Така Арминия защити репутацията си на убиец на гиганти, след като отстрани в предишните кръгове още два отбора от елита на Германия - Херта Берлин и Вердер Бремен.

Арминия - Борусия М 1:1 (5:4 при дузпите)
1:0 - Юнглас (26)
1:1 - Крузе (32-д)