Бодуров не игра при равенство на Фулъм в лондонски сблъсък

Българският национален бранител Николай Бодуров не бе в групата на мача на своя тим Фулъм при равенството 1:1 с Чарлтън в среща от 41-ия кръг на Чемпиъншип (второто равнище на английския клубен футбол). Рос МакКормак даде аванс на "Котиджърс" в резултата още в 8-ата минута, но Йохан Гудмундсон изравни в 16-ата минута за Чарлтън и лондонският сблъсък приключи без победител.

Фулъм е на 8 точки от зоната на изпадащите, като в момента е 20-и в класирането (от 24 отбора) с 44 точки. Чарлтън е в златната среда - на 11-а позиция с 55 точки.