Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

К.П.Р. шокира У.Б.А. с четири гола на "Дъ Хоутърнс"

Намиращият се в зоната на изпадащите и най-слаб гост от началото на сезона тим на Куинс Парк Рейнджърс постигна изненадваща и убедителна победа с 4:1 при визитата си на Уест Бромич Албиън. Възпитаниците на Крис Рамзи изиграха безспорно най-добрия си мач от началото на сезона и с изразителната си победа се доближиха само на една точка от спасителната зона.

Едуардо Варгас отблизо даде аванс на гостите след 15 минути игра, а Чарли Остин отбеляза своя гол №16 от началото на сезона, за да удвои аванса на Рейнджърс в 37-ата. Боби Замора направи аванса на гостите "класически" с фантастичен гол две минути преди края на първото полувреме. Опитният таран надбяга защитата на домакините и с прецизен прехвърлящ удар преодоля Боаз Майхил за 0:3.

След почивката Виктор Аничебе върна един гол за своя отбор, но устремът на домакините бе спрян десетина минути преди края на мача, когато Юсуф Мулумбу бе отстранен от игра с директен червен картон, след като удари Джоуи Бартън с лакът без топка.

Именно потърпевшият Бартън оформи крайното 4:1 за гостите в последната 90-а минута на мача с удар отблизо.