БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Мениджърът на Нефтохимик: Г-н Виналиев, ще спите ли спокойно?

Мениджърът на Нефтохимик 2010 (Бургас) Огнян Томов бе изключително ядосан на съдиите, след втория мач на бургазлии с Добруджа 07 (Добрич) от полуфиналните плейофи в Суперлигата, в който Нефтохимиците загубиха с 2:3 гейма. Според него, съдийска грешка на първия съдия на мача Александър Виналиев е ощетила тима му, който е можел да победи с 3:1 гейма, а с това да поведе с 2:0 победи в серията. Ето какво каза Огнян Томов за BGvolleyball.com за тази ситуация:

"Г-н Виналиев, ще спите ли спокойно? Това питам аз след мача..

Можехме спокойно да победим Добруджа 07 с 3:1 гейма. В четвъртата част водехме с 24:23, като атака на Нефтохимик, която бе вътре в полето бе отсъдена в аут! Мачът свършваше с победа за нас, но не.. Настоявам да гледаме видеозапис от срещата. Искам да се види грешката!"