Серхио Рамос бил готов на саморазправа с феновете

Серхио Рамос бил готов на саморазправа с феновете

Защитникът на Реал (Мадрид) Серхио Рамос е бил готов да излезе от колата и да потърси саморазправа с феновете, които обиждаха футболистите на излизане от базата на "белия балет" в нощта след загубата от Барселона с 1:2 в "Ел Класико". Опитният бранител коментира инцидента пред Onda Cero.

"Чух ги какво говорят, спрях колата си и ги попитах какъв е проблема. Те започнаха да ме обиждат. Понякога ми идва да изляза от колата, но знам, че не бива да падам до тяхното ниво", коментира Рамос.
Според него реакцията на феновете е била непремерена, тъй като Реал е изиграл добър мач на "Камп Ноу", макар и отборът да е загубил.

"Тръгнахме си с вдигната глава от Барселона, тъй като показахме добър футбол. За разлика от друг път, този път ние давахме тона на срещата и владеехме инициативата. През второто полувреме се уморихме и позволихме на съперника да създаде голови положения. Инцидентът с феновете не трябваше да се случва", категоричен е Рамос.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички