Рубин пречупи Ростов с късни голове, Георгиев с асистенция (видео)

Тимът на Рубин (Казан) надви с 2:0 като домакин Ростов в среща от 20-ия кръг на руската Премиер Лига. Българският халф Благой Георгиев записа 90 минути за казанци и се отличи с асистенция за първия гол. Автор на първото попадение стана Игор Портнягин в 84-ата минута. Преди това Карлос Едуардо пропусна дузпа за Рубин в 67-ата минута. Във втората минута на добавеното време Магомед Оздоев сложи точка на спора, правейки резултата 2:0.

Рубин се изкачи на четвърта позиция с 36 точки, на 2 зад третия Краснодар. Ростов е последен с 14 точки.