Арда иска спиране на правата на рефера Милан Тодоров

От ВК Арда (Кърджали) изпратиха декларация до БФВ и съдийската комисия с настояване за отнемане правата на международния съдия Милан Тодоров, който ръководи втория мач на Арда с Монтана в кърджалийската зала "Арпезос", завършил с победа с 3:2 гейма за монтанчани, от четвъртфиналните плейофи на Суперлигата при мъжете.

ДО

РЪКОВОДСТВОТО НА БФВ

КОПИЕ: НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЛЙБОЛНА ЛИГА

КОПИЕ: НАЦИОНАЛНА СЪДИЙСКА КОЛЕГИЯ

УВАЖАЕМИ ГОСПОДА,

Във връзка със скандалното поведение на съдията Милан Тодоров, обезсмислил четвъртфиналния двубой между отборите на Арда (Кърджали) и Монтана (Монтана), с отсъждания, които предрешиха двубой с огромен заряд пред 1100 души в зала Арпезос,  РЪКОВОДСТВОТО НА СВК „АРДА“, ОТБОРЪТ НА КЪРДЖАЛИ И ЦЯЛАТА ВОЛЕЙБОЛНА ОБЩЕСТВЕНОСТ на най-волейболния град в България  НАСТОЯВА:

Милан Тодоров да бъде отстранен от Волейболната лига в България, БЕЗ ПРАВО  да съдийства повече. Подобно безморално поведение на съдията не трябва да остане  БЕЗНАКАЗАНО  и цялата волейболна  общественост в Кърджали застава зад ръководството на СВК Арда. Подобни съдии нямат право да практикуват тази професия и да обезмислят волейболната игра в България.