Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Рома с подарък за Старата госпожа на 8 март, ужасяваща контузия на талант (стряскащо видео)

Тимът на Рома загуби две точки при гостуването си на Киево, завършвайки 0:0 в един скучен мач. Двубоят в града на Ромео и Жулиета ще се помни преди всичко с ужасяващата контузия на бранителя на домакините Федерико Матиело. 19-годишният талант, който е собственост на Ювентус, напусна терена на носилка със счупен крак.

Смразяващият инцидент се случи в 17-ата минута, когато Матиело се хвърли за една топка напред в краката на Раджа Наинголан от "джалоросите". Секунда по-късно кракът на обещаващия футболист бе в състояние, от което всеки зрител усети тръпки по тялото си. Тежката контузия със сигурност слага край на сезона за Федерико.

Към края на полувремето сериозна балтия в краката си "изяде" капитанът на римляните Франческо Тоти. Малко след това световният шампион от Берлин развесели трибуните - Тоти тръгна да атакува вратаря на "летящите магарета" Албано Бисари, но се подхлъзна и падна.

Към края на мача играчите на Руди Гарсия искаха дузпа. Те претендираха, че Жервиньо е повален от защитник на Киево в наказателното поле пред Бисари, но съдията Паоло Силвио Мацолени не бе останал с такова впечатление. С днешния хикс Рома е на 8 точки зад лидера Ювентус. При успех срещу Сасуоло обаче Старата госпожа ще дръпне с 11 точки пред "вълците", което реално ще убие изцяло интригата за титлата в шампионата на Апенините.