"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Черно море загуби от Дунав

Черно море допусна домакинска загуба с 0:2 от Дунав (Русе) в предпоследната си контрола от зимната подготовка. Треньорът на варненци Никола Спасов даде почивка на титулярите и пусна в срещата резервите на тима и и беше включил в разширения състав седем юноши на клуба. Гостите поведоха в 16-ата минута, а голмайстор стана Мирослав Будинов. Вторият гол за Дунав реализира Николай Колев в 62-ата минута.

Срещата се игра на стадион "Младост" във Варна при изключително студено и ветровито време. Последната проверка на Черно море е в събота срещу Добруджа. Мачът е на стадион "Младост" във Варна от 13.00 часа.