Ще излезе ли Левски от кризата срещу Берое - отговорът от Николай Костов

Юноши и резерви на Черноморец завършиха наравно с Тунджа

Резервите и младите таланти на Черноморец днес завършиха 1:1 с Тунджа (Ямбол) във втората среща от турнира Поморие къп. Старши треньорът на акулите Неделчо Матушев пусна в стартория състав само млади футболисти, в това число две момчета от старшата възраст и един от младшата. Отборът, който игра срещу Локомотив (Пловдив) в събота, тренираше днес от 11.00 часа сутринта.

Младите "акули" започнаха стъписани под силния вятър и студеното време и в 30-ата минута изоставаха в резултата след гол на Ивайло Славов. Малко преди това Тевия можеше да вкара, но сам срещу вратаря стреля в аут. В 40-ата минута Галин Димов спечели дузпа, която беше превърната в гол от Михаел Орачев.

През второто полувреме бургазлии започнаха агресивно и създадоха две добри възможности за гол, докато в края и състезаващият се във В група ямболски състав имаше една ситуация. Родените през 1998-а година юноши на Черноморец Иван Стоянов и Радостин Неделчев отново се появиха в игра в края на срещата. Третата среща от група В на турнира е между Локомотив (Пловдив) и Тунджа (Ямбол) в четвъртък. Черноморец до момента има две точки след равенството 2:2 с пловдивчани на старта.