Цецо Соколов и Халкбанк срещу шампиона на Европа Белогорие в ШЛ! Гледайте мача ТУК!!!

Националът Цветан Соколов и неговият турски тим Халкбанк (Анкара) излизат днес от 19,00 часа като гост срещу победителя в Шампионската лига от 2014 година Белогорие в Белгород в първи мач от Плейоф 12 на най-престижния клубен турнир на Стария континент.

Първенците на Турция, които през този сезон са водени от Лоренцо Бернарди, искат реванш от тима на Генадий Шипулин за загубения финал на Шампионската лига през 2014 година с 1:3 в Анкара. Тогава Халкбанк, който бе воден от Радостин Стойчев, а капитан на тима бе Матей Казийски, взеха един гейм на руския гранд, но Сергий Тетюхин и компания стигнаха до титлата.

Тази година двата тима се срещат в доста по-ранна фаза на турнира. Белогорие е абсолютен фаворит, но оптимизъм в лагера на Халкбанк не липсва. Лоренцо Бернарди ще може ад използва всичките си чужденци в мача - Цветан Соколов, Освани Хуанторена, Мико Еско, Михал Кубяк и Марчин Мозджонек.

Генадий Шипулин също даде почивка в последната среща от Суперлигата на Русия на най-добрите си волейболисти и се очаква Белогорие също да разчита на всичките си звезди.

Двубоят ще се играе в Двореца на спорта "Космос" в Белгород, а двубоят ще бъде излъчен пряко по спортната интернет телевизия Laola1.tv.

ГЛЕДАЙТЕ мача БЕЛОГОРИЕ - ХАЛКБАНК онлайн ТУК!!!