Резервите на Берое започнаха с победа в Помориe (видео)

Отборът на Берое стартира с победа на турнира "Поморие къп", след като в среща от група А победи домакините с 1:0. Станислав Костов вкара единствения гол в 15-ата минута. Той беше изведен пред наказателното поле от Кирил Личев, пребори се с бранител на третодивизионния отбор и вкара край излезлия да го срещне вратар Даниел Желев.

Старши треньорът на беройци Петър Хубчев раздели състава си на две групи, като едната пристигна в Поморие, а другата остана у дома за проверка с Марек. В морското градче Хубчев даде шанс на голяма част от резервите и юношите и лично искаше да се увери във възможностите им. В тази група е и отборът на Созопол.

Срещата беше доста открита, като и двата отбора създадоха по няколко добри атаки. Станислав Костов пропусна след гола да вкара второ попадение, а Красимир Пчеларов не успя да завърши атака на поморийци. След почивката картината не се промени, като Божинов, Коларов за Поморие, а Костов и Гади за Берое не успяха да вкарат.

снимка: beroe.bg