Торино продължава да лети (видео)

Отборът на Торино надви с 3:1 като гост Верона в първата среща от 22-ия кръг на италианската Серия "А". Головете за "биковете" от Торино отбелязаха Хосеф Мартинес (32), Фабио Куалярела (50-дузпа) и резервата Омар Ел Кадури (90+3), а автор на почетното попадение за Верона стана ветеранът Лука Тони (83).

Торинци регистрираха днес четвърта поредна победа в Серия "А" и в 9 последователни срещи не познават вкуса на поражението, като заемат седмо място в класирането с 31 точки - само 3 по-малко от четвъртия Лацио. Верона пък допусна втора поредна загуба в шампионата и се намира в момента на 14-а позиция с 24 точки - на 6 от зоната на изпадащите.