Чочев игра за Палермо при успех над Верона

Българинът Ивайло Чочев влезе резерва при победата на неговия Палермо над Верона с 2:1. Бившият халф на ЦСКА записа десет минути игра, влизайки на мястото на Франко Васкес. По същото време, когато на терена се появи Чочев, в игра за гостите се появи бившият аржентински национал Хавиер Савиола. Головете за "орлите" от Сицилия реализираха Пауло Дибала, негов 11-и за сезона, и Андреа Белоти, който се разписа с глава. Дибала матира вратаря Франческо Бенуси с удар от фаул с левия крак. Панайотис Тахсидис пък откри резултата още в 8-ата минута, но това не стигна на Верона за повече от почетна загуба.